Vystoupení

- Vystoupení Freestyle Union nabízí nejrůznější kombinace uvedených sportů: Footbag, Yo-Yo, Freestyle fotbal, BMX FLatland, Rope Skipping, Freestyle Frisbee a Free Running.

- Zpravidla doporučujeme výběr 2-5 disciplín, v závislosti na požadavcích klienta však není problém show uzpůsobit adekvátně k honosnosti Vaší akce.

- Celá show je secvičená do hudebního doprovodu s profesionální choreografií. Naše vystoupení si sami moderujeme a nabízíme tak úplný, avšak stále velice zábavný náhled do světa freestylu.

- Délku vystoupení je možné uzpůsobit od 3 do 45ti minut, po dohodě je však možné prodloužení o další jednotlivé sekce až na 1 hodinu a více.

- Naši umělci jsou velmi přizpůsobiví a jejich profesionální přístup v kombinaci s nenáročnými požadavky umožní uskutečnit vystoupení i v menších prostorech, na akcích s minutovým scénářem a podobně. Ve Freestylu nejsou žádne limity!

- Vystoupení je vhodné na nejrůznější druhy výstav, veletrhů, večírků, plesů, společenských, kulturních i sportovních akcí atd. Možnost uspořádat WORKSHOP nebo zapojení soutěže pro diváky.

- Pokud nevíte jaké freestylisty vybrat na Vaši akci, jak dlouhá show bude nejvhodnější, či máte jakýkoli jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat.